Badania na temat wpływu długości członka na odczuwanie przyjemności przez kobiety

Pojawia się sporo badań na temat tego, czy długość członka ma wpływ na odczuwanie przyjemności z seksu. Teorie są różne. Jedni uważają, że im większy członek tym zwłaszcza kobieta odczuwa większą satysfakcję z seksu. Osoby, które tak uważają argumentują to tym, że grubszy penis daje lepszą stymulację łechtaczki, dzięki czemu kobieta odczuwa większą przyjemność ze zbliżenia.

Poza tym większy penis łatwiej dotrze do słynnego punktu G. Przy większym członku nie trzeba zastanawiać się nad pozycją, bo każda jest dobra. W przypadku mniejszego penisa pozycja klasyczna nie jest dobrą opcją. Poza pozycjami mężczyźni, którego natura hojnie nie obdarzyła ma większy problem z dobraniem odpowiedniej prezerwatywy, zwłaszcza tych, które mają dodatkowe funkcje np. zwiększają satysfakcję seksualną, przedłużają stosunek, czy mają dodatkowe nawilżenie.

Producenci tych prezerwatyw koncentrują się bardziej na dodatkowych cechach prezerwatywy i niż na produkcji różnych rozmiarów prezerwatyw. Są również osoby, które uważają, że wielkość członka nie ma wpływu na odczuwanie przyjemności z seksu. Jak to argumentują? Po pierwsze tym, że kobieca pochwa ma średnio długość 10 cm, więc członek takich rozmiarów wystarczy do zaspokojenia kobiety.

Po drugie najwrażliwsze strefy erogenne występują około 4 cm od wejścia. Poza tym zazwyczaj ścianki pochwy ściśle do siebie przylegają i dopiero w momencie wprowadzania członka ulegają rozciągnięciu. Jak widać każda ze stron ma swoje argumenty. Jedno jest pewne duży wpływ na odczuwanie przyjemności ma technika i gra wstępna.

Jeżeli zaś faktycznie komuś zależy na powiększeniu członka to ważniejsze, żeby go pogrubił. Grubość jest ważniejsza niż długość. Obecnie jest spory wybór produktów na powiększenie penisa. Jednym z tego typu środków jest Xtrasize. Są to tabletki na powiększenie członka. Według producenta istnieje możliwość za pomocą tego produktu zwiększyć rozmiary o kilka centymetrów.

3 thoughts on “Badania na temat wpływu długości członka na odczuwanie przyjemności przez kobiety

 1. ten xtrasize jest skuteczny? nigdy nie słyszałem o nim

  Odpowiedz
  • Ja kupilem wlasnie Xtrasize. Szukałem wlasnie czegos na powiekszenie penisa to i jesli wierząc tym co ludzie pisza w necie to Xtrasize jest najlepszy. Ja jak na razie biore drugi tydzien. A co do tematu to nie wierze ze kobiety nie patrzą na rozmiar penisa;p mi pare razy zdarzylo sie ze dziewczyna zasugerowala mi ze mam za małego;/

   Odpowiedz
 2. Chłopaki a czy oprocz Xtrasize stosujecie jakies cwiczenia, diete, czy cos? Czy nie trzeba?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz