Czy kobieta zwraca uwagę na wielkość penisa?

Jak wiadomo mężczyzna bardzo dużo uwagi poświęca swojemu penisowi. Praktycznie każdemu z nich zależy, żeby członek był jak największych rozmiarów. Dla mężczyzn duży penis jest atrybutem męskości i udanego życia seksualnego. Czy kobieta ma takie same poglądy? Okazuje się, że nie do końca. Owszem są kobiety, które podzielają to zdanie i wolałyby, żeby penisy ich parterów były dużych rozmiarów.

Jednak większość kobiet nie przykłada do tego, aż tak dużej uwagi. Zdarza się, że kobieta nie jest świadoma tego, że wielkość penisa jej partnera znajduje się w przedziale poniżej normy. Poza tym, jeżeli chodzi o kwestie seksualne to dla kobiety bardziej liczy się to, jakim mężczyzna jest kochankiem, niż to czy ma dużego. Ważniejsza jest odpowiednia gra wstępna, nastrój i technika.

Wielkość członka jest na drugim planie. Jeżeli zaś kobiety mają wybierać, czy wolą, żeby był dłuższy, czy grubszy zdecydowana większość woli, żeby był grubszy. Większy obwód penisa daje większą dawkę przyjemności. To, że kobieta nie skupia się tak bardzo, czy mężczyzna ma dużego, czy mniejszego penisa zazwyczaj nie przekonuje mężczyzny.

W dzisiejszych czasach można jednak temu zaradzić. Jest sporo opcji, których głównym działaniem jest powiększenie penisa. Jednym z nich jest Xtrasize. Jest to suplement w formie tabletek. Jego głównym działaniem jest powiększenie męskiego prącia o kilka centymetrów.

Kuracja, żeby przyniosła widoczne efekty powinna trwać przynajmniej trzy miesiące. Mężczyźni powinni jednak pamiętać, że duży członek nie wystarczy, żeby zaspokoić kobietę. Trzeba zadbać o atmosferę i odpowiednio długa grę wstępną. Wtedy kobieta będzie na pewno zadowolona.

3 thoughts on “Czy kobieta zwraca uwagę na wielkość penisa?

 1. pewnie, ze zwracaja uwage, chociaz jeśli jestes wystarczajaco gietki to nie robi to az takiej różnicy xD

  Odpowiedz
 2. A ten Xtrasize to faktycznie dziala? Czy moze lepiej kupic cos innego?

  Odpowiedz
  • Ja zrobilem research w internecie no i Xtrasize jest jednym z najbardziej cchwalonych, wiec chyba warto sprobowac. Ja jak na razie powiekszylem sobie wacka z Xtrasize o jakąś 1/5

   Odpowiedz

Dodaj komentarz