Naturalne powiększenie penisa – czy to możliwe?

Jak wiadomo praktycznie każda kobieta jest przeczulona punkcie swojego wyglądu. Zwłaszcza, jeżeli o chodzi o uwagi o dodatkowych kilogramach i biuście. Wbrew pozorom mężczyźni też mają kompleksy związane ze swoim wyglądem. Najczęstszymi kompleksami u mężczyzn są te związane z penisem, a dokładnie wielkością członka.

Każdy mężczyzna chce mieć dużego członka, albo, chociaż takiego, którego rozmiary nie odbiegają od średnich rozmiarów. Dlatego coraz częściej mężczyźni poszukują możliwości powiększenia swojego penisa. Obecnie jest sporo sposobów, których zadaniem jest powiększenie męskiego prącia. Nie każdy jednak sposób faktycznie daje efekty.

Niektórzy producenci chcą po prostu zarobić i wykorzystać to, że coraz więcej osób chce powiększyć penisa. Dlatego zanim ktoś zdecyduje się na zakup danego produktu albo zastosowanie jakiejś metody powinien sprawdzić, czy naprawdę daje efekty i powiększa członka. Najlepiej zdecydować się na naturalne powiększenie o jak najmniejszej inwazyjności. Taką metodą są suplementy na powiększanie penisa.

Na rynku jest spory wybór. Do najbardziej popularnych i najczęściej kupowanych należy Xtrasize. Są to tabletki na powiększenie penisa. Według producenta istnieje możliwość powiększenia członka o kilka centymetrów. Efekty kuracji nie pojawiają się od razu. Średnio trzeba czekać na rezultaty około dwóch miesięcy.

Decydując się na powiększenie penisa jakąkolwiek metodą trzeba pamiętać, że efekty nie będą widoczne natychmiast. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo jest to proces długotrwały. Najszybsze efekty daje operacja, ale niesie ze sobą ryzyko powikłań, jak każda operacja. Poza tym nie każdy się na nią kwalifikuje.

3 thoughts on “Naturalne powiększenie penisa – czy to możliwe?

  1. ja na poczatku probowalem bardziej naturalnych metod powiekszenia penisa jak cwiczenia, rozciaganie ale szkoda na to czasu;p i teraz wlasnie sie zastanawiam nad tym Xtrasize. Tylko sie zastanawiam ile mam opakowan kupic i ile maksymalnie mozna powiekszyc penisa?

    Odpowiedz
    • Ja na razie biore Xtrasize prawie trzy miesiace no i moj penis powiekszyl sie o jakies 20%. nadal bede bral i zobaczymy czy sie jeszcze powiekszy

      Odpowiedz

Dodaj komentarz